MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  Empty
MesajKonu: İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.    İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.  EmptyPaz Mart 20, 2011 10:01 pm

İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.

İbrahim Tatlıses'e yönelik saldırıyla ilgili olarak Abdullah Uçmak ve 13 kişinin gözaltına alınmasının ardından, önceki gün de olayda tetiği çektiği iddia edilen Ersin A. ile otomobili kullandığı iddia edilen Yunus Ayık yakalanmıştı. Ayık, bildiklerini anlatacağını ancak can güvenliği açısından diğer gözaltına alınanlardan bir gün önce adliyeye sevk edilmek istediğini söyledi.

Polisin kabul etmesinin ardından Yunus Ayık ifadesinde şunları anlattığı ileri sürüldü. "Abdullah Uçmak ile 15 gün önce tanıştım. Beni onla cezaevinden arkadaşı Süleyman tanıştırdı. 15 gün onun evinde yatıp kalktım. Ben ve Ersin A.'ya, Tatlıses ile husumeti olduğunu, intikam almak istediğini söyledi. Beraber kurşunlamayı teklif etti. Bize 'Korkmayın, size bir şey olmaz' dedi. Kabul ettik. Saldırı öncesi 11 Mart'ta keşif yaptık. Saldırı günü Abdullah Uçmak arka koltuktaydı. Maslak'ta araçtan indi, 'Ben size çıkışını haber vereceğim, hazır olun' dedi.

Taksiyle yanımızdan ayrıldı. Tatlıses'in programı bittiği sırada Uçmak 'Hazır olun' dedi. Sonra Ersin A. sağ arka camı açarak ateş etti. Hızla olay yerinden kaçarak Ömerli Barajı'na gittik. Ersin'in elinde iz bırakmamak için ameliyat eldiveni takılıydı. Silahı parçalayarak baraja attık. Sonra ben otobüsle Gebze'ye gittim o da Balıkesir'e. Ersin bana, 'Uçmak saldırı karşılığında 500 bin dolar verecek' dedi." 25 yaşındaki Ayık, ölüme sebebiyet vermekten tutuklandı. (Sabah)
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milliyet yazarı Serpil Yılmaz, İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'taki işlerini anlattı.
» Sanatçı İbrahim Tatlıses'e yapılan saldırda tetikçilik yaptığı öne sürülen bir kişi, Balıkesir'de gözaltına alındı.
» İbrahim Tatlıses'i vuranlar belirlendi
» İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak?
» İbrahim Tatlıses, kadınlara yaptığı konuşmada adeta günah çıkardı.