MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? Empty
MesajKonu: İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak?   İbrahim Tatlıses'in bundan sonraki yaşamı nasıl olacak? EmptyPtsi Mart 14, 2011 8:47 pm

Tatlıses'e ne olacak?

Silahlı saldırıda başından vurulan İbrahim Tatlıses, üçüncü ameliyatının ardından yine yoğun bakıma alındı, hayati riski devam ediyor.

HÜSEYİN TATLI: ARTIK PLAKLARDAN DİNLENECEK

Yaşananlara tanıklık eden Beyaz TV İstanbul Temsilcisi Sedat Yazıcıoğlu, NTV canlı yayınında çarpıcı bir ayrıntıyı aktardı:

"12.00'ye 20 kala gibi İbo Show'un yayını bitti, 10 kala da dışarı çıktı. Kameraman arkadaşların aktardıklarına göre 5-6 el silah sesi duyuyorlar, birisi havaya ateş ediyor diye düşünüyorlar. Maslak'taki Efendy Center'dan ana caddeye 20-30 metrelik bir yol var.

Ana caddeye çıkmak için tam köşede durduğu anda beyaz bir Laguna'nın içindeki 3 kişi, ağır makineli silahlarla saldırıyı gerçekleştiriyorlar.

Bir ayrıntı daha var, ne kadar doğru bilmiyorum. Tam çıkış anında bir genç Tatlıses'in yanına yaklaşıp fotoğraf çektirmek istiyor. Tatlıses'in çıkışını o genç yavaşlatıyor. Organize bir şey de olabilir, şu an bilemiyoruz.

Polis güvenlik kameralarını topladı, şu an araştırılıyor.

İbrahim Bey yayında çok neşeliydi, Harran'dan gelen 23 öğrenci vardı. Hemşehrisi olan öğrencilerle sohbet etti.

Yayında 'korkmuyorum' dedi ancak bunu arada bir söylerdi, aldığı tehditle ilgili olduğunu sanmıyorum. O cümleyi tekrar izledik biz. Ama sanki içine bir şey doğmuştu, ölümden, ecelden bahsetti. Sakıp Sabancı'dan söz etti. Allah'a yakın olduğunu, ecelden korkmadığını söyledi.

Şoförü o anı anlatırken 'Ateş edilmeye başlandığında karşılık verebilirdim ama karşılık verseydim çok daha kötü olurdu, katliam olurdu' diyor. Şoför en akıllısını yapıyor, basıp gaza gidiyor. Şoförü aynı zamanda koruması.

İçeride kardeşiyle konuştum, Hüseyin Tatlı'yla. Hüseyin Tatlı, ameliyata ilk ve ikinci girişinde yanındaymış. Tatlı, 'Ben yakından yüzünü gördüm, melekler gibi uyuyordu. Suratı beyazdı. Bundan sonra düzelse de artık İbrahim Tatlıses'in sahne hayatı bitti. Hayranları artık Tatlıses'i plaklarından dinlerler, izlerler' dedi.

Şu andaki görünüm sol tarafının felç olma ihtimali yüksek. Bunların hepsini zaman gösterecek.

Sürekli söylenen, yakınlarının söylediği şey şu: Iraklılardan bahsediyorlar. Kuzey Irak'ta bir bir konut işine girmişti. Herkes bunun üzerinde duruyor. Oradaki ortaklarıyla araları açılmıştı. Bunu tabi ki güvenlik güçleri aydınlatacak."

BEYİN CERRAHİSİ PROF. DR. ERSİN ERDOĞAN: TATLISES %99 ORANINDA...

Ufuk Üniversitesi'nden Türkiye’nin en ünlü Beyin cerrahlarından Prof. Doktor Ersin Erdoğan soruları yanıtladı.

Hayati tehlike için ilk 24 saatin önemine dikkat çeken Beyin Cerrahı Prof Ersin Erdoğan, bilincinin olaydan hemen sonra hâlâ açık olması için de: "Bu tür vakalarda karşılaşılabilen bir durum ve Tatlıses açısından ilersi için umut verici bir durum" dedi.

Bu tür silahlı yaralanmalarda olay yerinde gerçekleşmeyen ölümlerde kurtulma oranının yüzde 80'lere ulaştığını kaydeden Prof Ersin Erdoğan "Kafa yaralanmaları ve yaralanmaların şiddeti de bu tür durumlarda belirleyici oluyor" dedi. Erdoğan, genel durumun netleşmesi içinde iki haftalık sürece ihtiyaç olduğunu söyledi.

Konuşmayı kontrol eden kısmın beynin sol tarafında olduğunu kaydeden Erdoğan, Tatlıses'in % 99 oranında konuşmasında sorun olmayacağını, ama yürümede problem olabileceğini ve tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyabileceğini söyledi.
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İbrahim Tatlıses'i vuran tetikçinin aracını kullanan Yunus Ayık, suikasti anlattı.
» En düşük emekli maaşı 1200 TL olacak
» İbrahim Tatlıses'i vuranlar belirlendi
» Galatasaray Başkanı Adnan Polat : "2010-2015 yükseliş dönemi olacak"
» Milliyet yazarı Serpil Yılmaz, İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'taki işlerini anlattı.