MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  Empty
MesajKonu: Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.    Yönetimin, toplantısında başkan Demirören aklındaki ismi açıkladı.  EmptyPerş. Mart 17, 2011 10:05 pm

Beşiktaş'ta teknik direktör Schuster'in istifa etmesinin ardından yönetim kurulu izlenecek yol haritasını belirlemek için dün öğle saatlerinde'acil' koduyla toplandı. Yönetim toplantısında, sezon sonuna kadar teknik direktörlüğe Tayfur Havutçu'nun getirilmesi kararlaştırıldı. Ancak asıl konu, yeni teknik direktörün kim olacağıydı. Bu konuda uzun tartışmalar olurken, başkan Yıldırım Demirören ile yöneticiler Cengiz Zülfikaroğlu, Serdal Adalı, Mete Düren, Metin Keçeli ve Fahrettin Curoğlu arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Fotomaç'ın özel haber kaynağından edindiği bilgiye göre, tartışmaların en hararetli bölümleri şöyle:

Demirören: Arkadaşlar Türk futbolunu çok iyi tanıyan ve uluslararası başarısı olan bir hoca getirmeliyiz. En uygun isim de Lucescu.
Zülfikaroğlu: Başkan, Lucescu, Shakhtar'da çok rahat, takımı da iyi gidiyor. O ortamı bırakır mı?
Adalı: Bence de Lucescu'nun şu aşamada gelmesi biraz zor.
Demirören: Hiç zor değil! Ben bu takıma Del Bosque'yi, Schuster'i, Guti'yi, Quaresma'yı nasıl getirdiysem, Lucescu'yu da öyle getiririm. Yeter ki biz karar verelim, gerisi önemli değil. İkna edemeyeceğimiz hiç kimse yok.
Curoğlu: Lucescu burada hakemlerle sorun yaşamıştı. Bu durum aleyhimize olur mu acaba?
Demirören: Öyle bir şey olmaz, olamaz. Beşiktaş'a tavır alacak hakemlerin dünyayı başına yıkarız.
Adalı: Sezon sonuna kadar Mustafa Denizli'yi getirsek? Sağlığı düzeldi.
Demirören: Arkadaşlar kişisel görüşümü söylüyorum, bu takımı Lucescu uçurur. Bize Avrupa'da bile kupa kazandıracak hoca Lucescu'dur.
Keçeli: Keşke gelse.
Demirören: Gelir, gelir.
Adalı: Fatih Terim'e ne dersiniz?
Zülfikaroğlu: O Türkiye'de çalışmak istemiyor. Aklı dışarıda.
Keçeli: Le Guen de boşta. Ne dersiniz?
Adalı: Le Guen yıldızları sevmez, gençlere şans verir. Yani bize uymaz, çünkü bizde çok yıldız var.
Demirören: Lucescu'yu getireceğim arkadaşlar. Bizim ilacımız o.
Düren: Pekala ben çıkıp medyaya Tayfur'un sezon sonuna kadar teknik direktör olarak görev yapacağını açıklıyorum.
Demirören: Aynen.

AÇIK KAPI BIRAKTI

Başkan Demirören'in çok istediği Lucescu ile görüştü. Telefonla sorularımızı yanıtlayan Lucescu, şu an sadece Shakhtar Donetsk'in başarısını düşündüğünü belirtirken açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi: " Schuster'in ayrılmasına üzüldüm ancak Beşiktaş büyük bir camia ve önüne bakmalı. Bana bir teklif yok. Zaten teklif olsa da şu aşamada bir yanıt veremem. Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıktık. Sadece takımımın başarısını düşünüyorum. Ayrıca sizin aracılığınızla Türkiye'ye sevgilerimi gönderiyorum. Türkiye'nin kalbimdeki yeri çok özel."
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinan Engin'den Demirören'e nasihat
» MHP'li başkan öldürüldü
» Beşiktaş'ı, Portekiz'in efsanevi ismi Luis Figo'nun çalıştıracağı iddia edildi.
» Kimdir,nedir bu Merih Doğan,Webmaster mı,kişimi,kişilermi,kuruluş mu ? İsmi var Cismi yok
» Başbakan Erdoğan partisinin grup toplantısında Ergenekon gözaltılarıy ilgili açıklama yaptı.