Admin Admin
Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara
| Konu: 12 Mart Cumartesi Futbol Maçları Tv ,Hangi kanal, Maç izle,Canlı, spor Toto türkiye süper ligi Ptsi Mart 14, 2011 11:25 pm | |
| 13:00 Anzhi � FK Krasnodar (Rusya): NTV+ Nash Football
14:00 Fortuna Düsseldorf � Paderborn (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Union Berlin � Augsburg (Almanya): Conn-X TV Sport 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Karabükspor � Bursaspor: Lig Tv, Lig Tv HD
14:00 Samsunspor � Tavşanlı Linyitspor: TRT 1
14:00 Universitatea Cluj � Unirea Urziceni (Romanya): GSP TV
14:00 Jagodina � Red Star Belgrade (Sırbistan): Arena Sport 1
14:15 St Mirren � Aberdeen (İskoçya FA Cup Çeyrek Final Maçı): BBC One, OSN Sports 2
14:45 Birmingham City � Bolton Wanderers (İngiltere FA Cup Çeyrek Final Maçı): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport +5, Alfa TV Cyprus, C+ Multideporte 2, Eredivisie Live 1, ESPN, France 4, Nelonen Pro 1, Nova Sport, Sky Calcio 2, Sky Sport 1, Sky Super Calcio, Sport 1, Sport 1+, Sport TV1, SportKlub, SportKlub+, SuperSport 3, SuperSport Maximo, Tring Sport News, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, ESPN HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD1, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, YES Sport 1 HD
15:00 Hansa Rostock � Kickers Offenbach (Almanya): HR Fernsehen, MDR, NDR
15:00 Rot Weiss Erfurt � Braunschweig (Almanya): HR Fernsehen, MDR, NDR
15:00 Prin Blagoevgrad � Litex Lovech (Bulgaristan): bTV Action
15:00 Metalurg Donetsk � Sevastopol (Ukrayna): Dolce Sport 2, Polsat Futbol, TRK Futbol
15:00 Doxa Dramas � OFI Crete (Yunanistan): ET3
15:15 Spartak Nalchik � Kryliya Sovetov (Rusya): NTV+ Nash Football
15:45 Korona Kielce � Polonia Bytom (Polonya): Orange Sport
15:45 Targu Mures � Otelul Galati (Romanya): Digi Sport
16:00 Vasas � Ujpest (Macaristan): Sport 1
16:00 Torino � Livorno (İtalya): Sky Calcio 6
16:00 Ascoli � Atalanta (İtalya): Sky Calcio 7
16:00 Siena � Empoli (İtalya): Sky Calcio 8
16:00 Reggina � Triestina (İtalya): Sky Calcio 9
16:00 Novara � Sassuolo (İtalya): Sky Calcio 10
16:00 Grosseto � Pescara (İtalya): Sky Calcio 11
16:00 Albinoleffe � Vicenza (İtalya): Sky Calcio 12
16:00 Piacenza � Crotone (İtalya): Sky Calcio 13
16:00 Modena � Frosinone (İtalya): Sky Calcio 14
16:00 İstanbul B.Ş.B. � Eskişehirspor: Digi Kanal
16:10 Llanelli � Bangor City (Galler): S4C Digital
16:30 Bayern Munich � Hamburg (Almanya): TRT 3, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 1, Sky Sport Info Portal, Sport TV2, Sport+, Sportmania, SuperSport 7, TRT HD, DigitAlb HD4, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD2
16:30 Hoffenheim � Borussia Dortmund (Almanya): Dubai Sports 2, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, NTV+ Football, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Kaiserslautern � Freiburg (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Schalke 04 � Eintracht Frankfurt (Almanya): C+ Futbol, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Wolfsburg � Nuremberg (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
17:00 Sturm Graz � Wiener Neustadt (Avusturya): Sky Sport Austria
17:00 Derby County � Swansea City (İngiltere): Al Jazeera Sport +4, Canal 9, SportKlub, SportKlub+, Viasat Football
17:00 Tavriya � Kryvbas (Ukrayna): Inter+, TRK Futbol, UT-1
17:00 Hapoel Tel Aviv � Bnei Sachnin (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 1, YES Sport 1 HD
17:15 Panserraikos � Xanthi (Yunanistan): Nova Sports 2
17:15 Asteras Tripolis � Olympiacos Volos (Yunanistan): Nova Sports 3
17:20 Hapoel Ramat Gan � Beitar Jerusalem (İsrail): YES Sport 2
17:30 Lokomotiv Moscow � Dinamo Moscow (Rusya): NTV+ Nash Football
18:00 Midtjylland � Nordsjaelland (Danimarka): TV2 Sport
18:00 Levski Sofia � Chernomorets Burgas (Bulgaristan): bTV Action
18:00 Ruch Chorzow � GKS Belchatow (Polonya): Orange Sport
18:00 Olympiakos Nicosia � APOEL Nicosia (Güney Kıbrıs): Lumiere TV
18:20 Viktoria Plzen � Sparta Prague (Çek Cumhuriyeti): CT4 Sport
18:30 Zalaegerszeg � Paks (Macaristan): Sport 1
19:00 Gil Vicente � Feirense (Portekiz): Sport TV1
19:00 Almeria � Atletico Madrid (İspanya): Al Jazeera Sport +1, C+ Fotball, C+ Fotboll, C+ Liga, C+ Sport, C+ Urheilu, Canal 9, Digi Sport+, NTV+ Football, Sport 5, SuperSport 7, TPS Star, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, Sport 5 HD
19:00 Aalesund � Molde (Hazırlık Maçı): TV2 Sport 1
19:00 Volyn Lutsk � Arsenal Kyiv (Ukrayna): 2+2
19:00 Trabzonspor � Kasımpaşa: Lig Tv, Lig Tv HD
19:00 Varese � Portogruaro (İtalya): Sky Calcio 5
19:15 Manchester United � Arsenal (İngiltere FA Cup Çeyrek Final): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +3, Al Jazeera Sport +5, Alfa TV Cyprus, C+ Futbol, Diema, France 4, ITV 1, ITV 1 Wales, Nelonen Pro 2, Russia 2, Setanta Ireland, Sky Calcio 1, Sky Sport 1, Sky Super Calcio, Sport 1, Sport TV3, SportKlub, SuperSport 3, SuperSport Maximo, Tring Sport News, TRK Futbol, Ulster TV, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, ITV 1 HD, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD1, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, YES Sport 1 HD
19:15 Wisla Krakow � Widzew Lodz (Polonya): C+ Sport 1, C+ Sport HD
19:30 Ried � Salzburg (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal, Sky Sport HD2
19:30 Mattersburg � Kapfenberg (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 LASK Linz � Wacker Innsbruck (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Werder Bremen � Mönchengladbach (Almanya): TRT 3, C+ Multideporte 2, Conn-X TV Sport 2, Dubai Sports 1, ESPN, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, NTV+ Sport On-Line, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, SuperSport 1, TRT HD, DigitAlb HD4, Sky Sport HD1
19:30 Iraklis Saloniki � Panathinaikos (Yunanistan): Nova Sports 2
19:30 Ironi Kiryat Shmona � Maccabi Tel Aviv (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 2
19:45 Heracles Almelo � Excelsior (Hollanda): Eredivisie Live 1
20:00 AaB Aalborg � FC Copenhagen (Danimarka): TV3+ Denmark
20:00 Arles � Lorient (Fransa): A La Carte 1
20:00 Lens � Toulouse (Fransa): A La Carte 2, Al Jazeera Sport +9
20:00 Nancy � Caen (Fransa): A La Carte 3
20:00 Nice � Auxerre (Fransa): A La Carte 4, Al Jazeera Sport +6
20:00 Sochaux � Lyon (Fransa): A La Carte 5, Al Jazeeera Sport +4, Arena Sport 1, C+ GOL, NTV+ Sport, Sport 5+, SuperSport 4, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb
20:00 St Etienne � Brest (Fransa): A La Carte 6, Al Jazeera Sport +7
20:00 Rapid Bucharest � Dinamo Bucharest (Romanya): Digi Sport
20:15 Rio Ave � Sporting Lisbon (Portekiz): Dolce Sport 2, RTP Africa, RTP International, RTP Madeira, TVi, Sport TV HD
20:15 Jagiellonia � Lechia Gdansk (Polonya): Orange Sport
20:30 Ferencvaros � Videoton Fehervar (Macaristan): Duna I
20:45 Roda JC � AZ Alkmaar (Hollanda): Eredivisie Live 2
21:00 Lokeren � Lierse (Belçika): WDS TV
21:00 Eupen � Anderlecht (Belçika): Setanta Africa
21:00 Real Madrid � Hercules (İspanya): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +2, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Extra 1, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Urheilu, Digi Sport+, NTV+ Football, Sky Calcio 2, Sky Sports 3, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, Sport+, SuperSport 2, SuperSport 7, TRK Futbol, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, Sky Calcio HD2, Sky Sports HD3, Sport 5 HD
21:10 Hajduk Split � RNK Split (Hırvatistan): HRT 2
21:30 Olimpija � Maribor (Slovenia): Slovenia TV2
21:45 Vitesse Arnhem � Heerenveen (Hollanda): Eredivisie Live 1
21:45 Cesena � Juventus ( İtalya): Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 4, C+ Aitio, C+ Futbol, C+ Sport 1, C+ Sport 3, Digi Sport, ESPN, Hi Soccer, NTV+ Sport On � Line, Sky Calcio 1, Sky Sport 1, Sport TV3, SportDigital.tv, SuperSport 1, TV4 Sport, Spormax HD, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD4, ESPN HD, Sky Calcio 1, Sky Sport HD1, Sport 1 HD
22:00 Lanus � Gimnasia La Plata (Arjantin): Sportmania
22:15 Vitoria Guimaraes � Vitoria Setubal (Portekiz): Sport TV1, Sport TV HD
23:00 Real Zaragoza � Valencia (İspanya): Ntv Spor, 6 Eren, Al Jazeera Sport +2, Arena Sport 3, C+ Fotball, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Digi Sport+, La Sexta, NTV+ Football, Skai Hellas, Sky Calcio 2, Sky Sports 3, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, SuperSport 2, SuperSport 3, SuperSport Maximo, Al Jazeera Sport HD2, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, Sky Calcio HD2, Sky Sports HD3, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD
23:30 Palmeiras � Sao Bernardo (Brezilya): Al Jazeera Sport +7, Arena Sport 1, C+ Multideporte 2, PFC International, SuperSport 7
23:30 Santos FC � Botafogo (Brezilya): Sport Italia
00:10 San Lorenzon � Boca Juniors (Arjantin): Al Jazeera Sport +6, C+ Fotboll, C+ Futbol, C+ Sport 1, C+ Sport 3, Nova Sports 2
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] | |
|