02:10 Independiente – Velez Sarsfield (Arjantin): C+ Futbol
13:15 Moreirense – Trofense (Portekiz): Sport TV1
14:00 Alemannia Aachen – FSV Frankfurt (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Greuther Fürth – Energie Cottbus (Almanya): Conn-X TV Sport 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
14:00 Denizlispor – Akhisar Belediye: TRT 1
14:00 Bucaspor – Konyaspor: Digi Kanal
14:00 Skenderbeu – Laci (Arnavutluk): Supersport 4
14:00 Dinamo Tirana – Kastrioti (Arnavutluk): Supersport 5
14:00 Haladas – Ferencvaros (Macaristan Lig Kupası Grup C): Digi Sport
14:45 Manchester United – Manchester City (İngiltere): Spormax, Premier League TV, 6 Eren, Alfa TV Cyprus, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Diema, Digi Sport, Fox Sports Espanyol, Iran TV3, Nova Sports 1, Sky Calcio 2, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal, Sky Sports 2, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport TV2, Sportklub, Supersport 3, Supersport Maximo, Tring Sport News, TRK Futbol, TV2 Sport PL, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, Spormax HD, Premier League HDTV, AD Sports HD3, C+ Sport HD, Nova Sports HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD1, Sky Sports HD2, Sky Super Calcio HD, Sport 1 HD, Sport TV HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, Viasat Sport HD, YES Sport 1 HD, Sky 3DTV
15:00 Universitatea Craiova – Minyor Pernik (Hazırlık Maçı): Digi Sport+
15:00 Agrotikos – Veria (Yunanistan): ET3
16:00 Vicenza – Sassuolo (İtalya): Dahlia Calcio 4, Sky Calcio 11
16:00 Modena – Reggina (İtalya): Dahlia Calcio 2, Sky Calcio 6
16:00 Portogruaro – Livorno (İtalya): Sky Calcio 7
16:00 Pescara – Varese (İtalya): Conn-X TV Sport 1, Dahlia Sport, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 8
16:00 Padova – Triestina (İtalya): Dahlia Calcio 3, Sky Calcio 9
16:00 Empoli – Ascoli (İtalya): Sky Calcio 10
16:00 Piacenza – Grosseto (İtalya): Sky Calcio 12
16:00 Crotone – Albinoleffe (İtalya): Sky Calcio 13
16:00 Frosinone – Cittadella (İtalya): Sky Calcio 14
16:00 Sivasspor – Trabzonspor: Lig Tv, Lig Tv HD
16:10 Haverfordwest – Aberystwyth (Galler): S4C Digital
16:30 Bayern Munich – Hoffenheim (Almanya): TRT 3, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, Gol TV, Neo Sports, NTV+ Football, Orange Sport, Sky Bundesliga, Sky Calcio 1, Sky Sport 3, Sky Sport Info Portal, Sportmania, Supersport 1, TRT HD, C+ Futbol HD, DigitAlb HD4, Sky Calcio HD1, Sky Sport HD2, Sky Sport HD3
16:30 Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen (Almanya): Conn-X TV Sport 3, NTV+ Sport Classic, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal, Supersport 4
16:30 Schalke 04 – Freiburg (Almanya): C+ Futbol, Dubai Sports 2, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 St Pauli – Mönchengladbach (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Stuttgart – Nuremberg (Almanya): Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
16:30 Wolfsburg – Hamburg (Almanya): NTV+ Sport On-Line, Sky Bundesliga, Sky Sport Info Portal
17:00 Liverpool – Wigan Athletic (İngiltere): 6 Eren, BHT 1, C+ Futbol 2, C+ Sport, C+ Urheilu, Digi Sport+, Fox Sports Espanyol, Iran TV3, Nova Sports 6, Setanta Ireland, Sky Super Calcio, Supersport 1, TPA 2, Tring Sport 2, Viasat Sport, Viasat Xtra PL 5, AD Sports HD, Sky Super Calcio HD, TV2 PL HD1
17:00 Blackpool – Aston Villa (İngiltere): Diema, Sky Calcio 3, Sportklub+, Tring Sport 3, Viasat Xtra PL3, AD Sports HD, Sky Calcio HD3, Viasat Sport HD
17:00 Arsenal – Wolves (İngiltere): Spormax, Premier League TV, Alfa TV Cyprus, C+ Aitio, C+ France, C+ Hi-Tech, C+ Sport 1, Digi Sport, Nova Sport, Nova Sports 1, Sky Calcio 2, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal, Sport 1 Live, Sport TV1, Sportklub, Supersport 3, Tring Sport News, TRK Futbol, TV2 Sport PL, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, YES Sport 1, Spormax HD, Premier League HDTV, AD Sports HD, C+ Sport HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD1, Sport 1 HD, Sport TV HD, TV2 PL HD3, Viasat PL HD; YES Sport 1 HD
17:00 Austria Vienna – Ried (Avusturya): Sky Sport
17:00 Birmingham City – Stoke City (İngiltere): Supersport Maximo, Viasat Xtra PL, AD Sport HD
17:00 Blackburn Rovers – Newcastle United (İngiltere): Tring Sport 4, TV3 Slovenia, Viasat Xtra PL 2, AD Sports HD
17:00 West Bromwich Albion – West Ham United (İngiltere): Viasat Xtra PL 4, YES Sport 1, AD Sports HD
17:00 Rangers – Motherwell (İskoçya): Betorium, ONE Sport, Setanta Africa
17:00 Briston City – Leeds United (İngiltere): Al Jazeera Sport +5, Canal 9, Sport 1, Sport 2, SportDigital.tv, Sportklub, TV4 Sport, Viasat Football
17:00 Hapoel Ramat Gan – Maccabi Tel Aviv (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 2
17:00 İstanbul B.Ş.B. – Gençlerbirliği: Digi Kanal
17:00 St Mirren – Inverness CT (İskoçya): BBC Alba
17:15 Panionios – PAOK Thessaloniki (Yunanistan): Arena Sport 4, Nova Sports 2
17:15 Ergotelis – Kavala (Yunanistan): Nova Sports 4
19:00 AC Milan – Parma (İtalya): TV8, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport 3, C+ Futbol, C+ Sport, C+ Sport 1, C+ Sport 3, C+ Urheilu, Conn-X TV Sport 3, Dahlia Sport, Digi Sport, Film+, Fox Spors Espanyol, Hi Soccer, NTV+ Sport Classic, Raitalia 3 Africa, Sky Calcio 1, Sport 2, Sport 5, Sport TV3, Supersport 1, TV4 Sport, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAl HD4, Sky Calcio HD1
19:00 Atletico Madrid – Valencia (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +2, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport 1, C+ Sport 2, Canal 9, Conn-X TV Sport 1, Gol TV, NTV+ Sport, Sport 2, Sport TV1, Supersport 2, Supersport 7, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, Sport TV HD
19:00 Gaziantepspor – Galatasaray: Lig Tv, Digi Sport+, Lig Tv HD
19:00 Olympiakos Nicosia – AEK Larnaka (Güney Kıbrıs): Lumiere TV
19:10 Ashdod SC – Maccabi Haifa (İsrail): YES Sport 1
19:20 Derby County – Leicester City (İngiltere): Betorium, Ring.bg, Sky Sports 2, SportDigital.tv, Sportklub, Viasat Football, Sky Sports HD2
19:30 Kaiserslautern – Borussia Dortmund (Almanya): TRT 3, Conn-TV Sport 2, Dubai Sports 1, Eurosport 2 Nordic, Eurosport 2 Bundesliga, Neo Sports, NTV+ Football, Sky Bundesliga, Sky Calcio 5, Sky Sport Info Portal, Supersport 3, Supersport 7, TRT HD, DigitAlb HD3, Sky Calcio HD5, Sky Sports HD1
19:30 Sunderland – Tottenham Hotspur (İngiltere): Premier League TV, 6 Eren, C+ Aitio, C+ Futbol 2, ESPN, Nova Sport, Nova Sports 2, Sky Calcio 2, Sky Sport 3, Sport 1 Live, Sportklub+, Supersport 3, Tring Sport News, TV2 Sport PL, Viasat Football, Premier League HDTV, AD Sports HD3, C+ Deportes HD, ESPN HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sport 1 HD, TV2 PL HD1, Viasat PL HD, Viasat Sport HD
19:30 LASK Linz – Mattersburg (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Sturm Graz – Kapfenberg (Avusturya): Sky Spopt Austria, Sky Sport 1 Sky Sport Info Portal, Sky Sport HD2
19:30 Wiener Neustadt – Rapid Vienna (Avusturya): Sky Sport Austria, Sky Sport 1, Sky Sport Info Portal
19:30 Aris Thessaloniki – Olympiacos (Yunanistan): Arena Sport 4, Nova Sports 1, Nova Sports HD
19:30 Bnei Sachnin – Beitar Jerusalem (İsrail): The Israeli Network, YES Sport 2
19:45 ADO Den Haag – VVV Venlo (Hollanda): Eredivisie Live 1
20:00 Arles – Montpellier (Fransa): A La Carte 1
20:00 Bordeaux – Caen (Fransa): A La Carte 2
20:00 Monaco – Lorient (Fransa): A La Carte 3
20:00 Nancy – Auxerre (Fransa): A La Carte 4
20:00 Paris St Germain – Lens (Fransa): A La Carte 5, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1, NTV+ Nash Football, Supersport 4, TIM Mozambique, TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb
20:00 Sochaux – Marseille (Fransa): A La Carte 6
20:45 Feyenoord – Heracles Almelo (Hollanda): Eredivisie Live 2
20:45 Willem II – Utrecht (Hollanda): Eredivisie Live 4
20:45 Twente – Vitessa Arnhem (Hollanda): Supersport 5
21:00 Sporting Gijon – Barcelona (İspanya): Ntv Spor, Al Jazeera Sport +2, Al Jazeera Sport +3, Alfa TV Cyprus, Arena Sport 3, C+ Extra 1, C+ Fotball, C+ Liga, C+ Sport 1, Canal 9, Conn-X TV Sport 1, Digi Sport+, Kohavision, NTV+ Sport, Sky Calcio 3, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 1 Live, Sport 2, Sport 5, Sport TV2, Supersport 2, Supersport 7, TRK Futbol, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Liga HD, C+ Sport HD, DigitAlb HD5, Sky Calcio HD3, Sky Spors HD4, Sky Super Calcio HD, Sport 5 HD, Sport TV HD
21:00 Lierse – Germinal Beerschot (Belçika): WDS TV
21:00 Anderlecht – Cercle Brugge (Belçika): Sportklub
21:00 Cruzeiro – Atletico Mineiro (Brezilya): PFC International
21:15 Mansfield Town – Newport County (İngiltere): Premier Sports UK
21:15 Nacional Madeira – Uniao Leiria (Portekiz): Dolce Sport 2, Sport TV1
21:45 Roma – Napoli (İtalya): TV8, Spormax, Al Jazeera Sport +1, Arena Sport, C+ Aitio, C+ Futbol, C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3, Conn-X TV Sport 3, Digi Sport, ESPN, Film+, Fox Sports Espanyol, Hi Soccer, NTV+ Football, Raitalia 3 Africa, Setanta Sports 1, Sky Calcio 1, Sky Sport 1, Sport 1, Sport TV3, Sportdigital.tv, Supersport 1, TV4 Sport, YES Sport 1, Al Jazeera Sport HD1, C+ Futbol HD, DigitAlb HD4, NTV+HD Sport, Sky Sport HD1, Sky Sport HD1, Sport 1 HD, YES Sport 1 HD
21:45 AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Hollanda): Beyaz Tv, Al Jazeera Sport +6, C+ Sport Extra, Eredivisie Live 1, NTV+ Sport On–Line, Sport 1, Sportklub+, Supersport 3
22:00 St Etienne – Lyon (Fransa): Kanal A, Al Jazeera Sport +4, Arena Sport 1, C+ GOL, Nelonen Pro 1, Nova Sports 1, NTV+ Sport Classic, Orange Sport, Sport Italia, Supersport 4, TV10, Viasat Football, Viasat Sport Baltic, Nova Sports HD, Orange Sport HD, Viasat Sport HD
23:00 Racing Santander – Sevilla (İspanya): Al Jazeera Sport +3, Arena Sport 3, C+ Fotball, C+ Sport 1, C+ Urheilu, Canal 9, Gol TV, Kohavision, Le Sexta, Skai Hellas, Sky Calcio 2, Sky Sports 3, Sky Sports 4, Sky Super Calcio, Sport 2, Sport TV2, Sport+, Supersport 3, Supersport Maximo, TRK Futbol, TV+, Al Jazeera Sport HD2, C+ Sport HD, Sky Calcio HD2, Sky Sport HD3, Sky Sports HD4, Sky Super Calcio HD, Sport TV HD
23:15 Olhanense – Sporting Lisbon (Portekiz): Sport TV1, Sportklub, Sport TV HD
23:30 Palmeiras – Americana (Brezilya): Al Jazeera Sport 2, PFC International, Supersport 7
00:10 San Lorenzo – Gimnasia La Plata (Arjantin): C+ Futbol
01:00 Queretaro – Toluca (İspanya): Canal Estrellas
01:20 Once Caldas – Deportivo Cali (Kolombiya): Gol TV
Netten Maç izleyebilmek için..
ATDHE.Net - Watch Free Live Sports TV
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]