MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  Empty
MesajKonu: Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.    Tanju Çolak, AKP İzmir milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.  EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:59 am

AA

Tanju Çolak, İzmir’de sivil toplum örgütü yöneticileriyle bir araya geldiği toplantı sonrasında milletvekili aday adaylığını açıkladı. İzmir için yapacağı çok işler olduğunu, Tanju Çolak Futbol Akademisi’ni İzmir’e getireceğini, sivil toplum kuruluşlarıyla kent için projeler üreteceklerini belirten Çolak, vaktinin büyük bölümünü İzmir’de geçireceğini vurguladı.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Altay, Göztepe ve Karşıyaka formaları hazırlattığını anlatan Çolak, bu formaları dağıtarak başta çocuk ve gençler olmak üzere herkesin gönlünü alacağını kaydetti.

Çolak, "Zamanında attığım gollerle insanları sokağa döktüm, şimdi de seçimlerde insanları sokağa dökebilirim. Her kesimden insanın benim yanında olduğunu, beni tanıdığını biliyorum. Kapısını açamayacağım ev yoktur, oylarımızı en az yüzde 10 artırırım. Başbakanımız İzmir’e geldiğinde yüzde 10’da o artırır.

Her zaman İzmir’de CHP galip gelecek diye bir şey yok" diye konuştu.

Çolak, CHP’den kendisine herhangi bir teklif gelmediğini, AK Parti’den gelen teklifi değerlendirdiğini söyledi.

Basın toplantısından sonra Birinci Kordon’da dolaşan Tanju Çolak’a İzmirliler ilgi gösterdi. Sohbet sırasında İzmir’de AK Parti oylarını en az yüzde 10 artıracağını söyleyen Çolak’a bir vatandaş, "Yüzde 5 bile artıramazsın. Artırırsan bıyıklarımı keserim" dedi. Çolak da seçimlerden sonra bıyıklarını kesmek için kendisini bulacağını söyledi.
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski milli futbolcu Hakan Şükür, AK Parti'nin İstanbul 3. Bölgesi'nden milletvekili aday adayı oldu.
» AK Parti'den 2 milletvekili hakkında inceleme
» Milletvekili seçimi için 249 bağımsız aday başvuru yaptı. Bağımsızların listesi şöyle:
» İskender Çolak'la Osman Gökçek'in telefon görüşmesi 'dinleme'ye takıldı.
» 36 yıl 8 ay hapsi istenen Cem Uzan aday olmaya hazırlanıyor.