MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ******'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. Empty
MesajKonu: CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ******'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti.   CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Baykal'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti. EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:59 am

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ******'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirtti.

CHA

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, eski Genel Başkan Deniz ******'ın Antalya'dan yerinin garanti olmadığını belirterek belki başka bir yer olabileceğini söyledi. Başörtülü milletvekili konusunda ise Tekin, kendisi için bunun bir sakıncasının bulunmadığını vurguladı.

Bir televizyon programına katılan Tekin, 12 Haziran seçimlerinde başörtülü adaylarla ilgili CHP olarak böyle bir konunun gündemlerinde olmadığını belirterek "Anayasal sorun var mı; onu bilmiyorum. Ancak Gürsel Tekin olarak benim için hiçbir sakıncası yok." dedi. AK Parti'nin bu şansını deneyebileceğini, kendilerinin de zorluk çıkarmayacağını vurgulayan Tekin, Meclis'e başörtülü bir adayın girmesi durumunda Merve Kavakçı'ya yapılan muameleyi yapmayacaklarını ifade etti.

CHP'den adaylık başvurusu yapan Ergenekon sanıklarına liste garantisi verilmediğini savunan Tekin, şöyle konuştu: "Ben başta olmak üzere hiçbir adayımızın adaylığı netleşmiş değildir, garantisi yoktur. Yeni gelmiş insanlara garanti vermek Sayın Kılıçdaroğlu'nun dünyasında hiç yoktur.Önemli olan 11 Nisan'da çıkacak listedir. Kişisel kararım değil. Bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum. MYK ve PM'de bu konu görüşülecek. Benim farklı bir bakışım var."

"ESFENDER KORKMAZ'A İSTİFA ÇAĞRISI"

Partisini 'mezhep ayrımcılığı' ile suçlayan İstanbul Milletvekili Esfender Korkmaz'ı da istifaya çağıran Tekin, Korkmaz için 'Tombaladan vekil' suçlamasında bulundu. Mezhep ayrımcılığı iddiası için ise Tekin, "Hele Esfender bey gibi birilerinin bize şovenizmi hatırlatması çok acı birsey. Biz özgürlükçüyüz demokrasiden yanayız. Bize böyle yakıştırma yapan adamların vekillikten de, partiden de derhal istifa etmesi gerekir. Rahatsızsan niye partide duruyorsun kardeşim." karşılığını verdi.

Antalya'dan 1'nci sıra adayı olmasına kesin gözüyle bakılan CHP'nin eski lideri Deniz ******'ın milletvekili adaylığı konusunda da ilginç açıklamalar yapan Tekin, "Vallahi garanti diye bir şey yok. Garanti niye olsun? Belki başka bir yer olabilir." diye konuştu. CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav'ın adaylığı konusunda ise "Bilemiyorum. Daha başvurulara bakmadım. Milletvekili başvurusu var mı, yok mu bilemiyorum." değerlendirmesinde bulundu.
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik 'CHP ve MHP ankesörlü telefon gibi'
» MHP'li başkan öldürüldü
» [Delta Force: Collection][Torrent][Zamunda][FULL][RESİM+İNCELEME][SON HIZ+GARANTİ]
» Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal istifa etti
» Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün Ahmet Şık’ın internette yayımlanan "İmamın Ordusu" adlı kitap taslağını okuduğunu belirtti.