MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan Empty
MesajKonu: İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan   İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan EmptyPtsi Mart 21, 2011 12:13 am

İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı Abdullah Öcalan.....

Öcalan, isim vermeden kendisi için ev hapsi önerisi getiren BDP milletvekili Ufuk Uras’ı şöyle eleştirdi: “Sorunların çözümünde rol almam isteniyorsa pratik bazı koşulların sağlanması gerekiyor. Koşullarımın düzeltilmesi hususu da çarpıtılmamalıdır. Öyle kimse benim için çıkıp ev-köşk arayışına girmesin. Bu tarz yaklaşımları çok ucuz buluyorum. Bırakın evi, köşkü, ben burada ölecek olsam, ciddi bir tedaviyi bile talep etmem. Yaklaşımım böyle bilinmelidir.”
https://malikoy.yetkin-forum.com

İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK elebaşı (ŞEREFSİZ) Abdullah Öcalan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞEREFSİZ Öcalan, "Artık siyasi iktidar tarafından pratik adımların atılması gerekmektedir" dedi.
» Abdullah Öcalan’ın tehdit ettiği iddia edilen Şivan Perver, “Ölüm tehditleri alıyorum ama ben itleri takmam” dedi
» Bursa Devlet Tiyatrosu eski Müdürü "Seyyar Tayyar"a 5 yıl hapis...
» Terörist başı (ŞEREFSİZ) Apo'yla ilgili tarihi yalan
» Twitter'da en pahalı hesap, cbabdullahgul kullanıcı adı ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çıktı