MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir Empty
MesajKonu: AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir   AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir EmptyCuma Mart 18, 2011 9:48 pm

AÖF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti (DVD)

AÖF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti - Sorular üzerinden Konu Anlatımlı ve Soru Çözümlü 2010 Yeni müfredat
Bu setle sınavdan geçmek artık çocuk oyuncağı oluyor. Görüntülü eğitim setlerimizin sayesinde anlatılanları anlamak çok daha kolay hale geliyor.

- Eğitim Setimiz en yeni teknoloji ile geliştirildi tamamen canlı video çekimleri ile stüdyo ortamında hazırlanmıştır.
- Amacımız hiçbir alt yapısı olmayan öğrencilerin sıkılmadan yorulmadan hocamızı izleyerek konuları anlamasıdır.
- Açıköğretim Setimiz tamamen konu anlatımlı olup her ünitenin sonunda anlatım yapılan ünitenin soruları çözülmekte ve çözüm yolları uygulanmaktadır.

- Ayrıca derslerin üniteleri bölümlendirilmiştir, yani çalışırken hangi üniteye çalıştığınızı bileceksiniz.
- Film izler gibi ders izleyeceksiniz.
- Soruların daha kolay anlaşılması için hocalarımız sorulara geçtiği zaman sorular ekrana verilmekte ve doğru cevaplar açıklandığı zaman cevap şıkkı işaretlenmektedir. Böylece kitap gerektirmeden ekrandan soruları takip edeceksiniz.
- Ders çalışırken kesinlikle sıkılmayacak ve bunalmayacaksınız.
- Hocalarımız derslerin püf noktalarını özellikle belirtmektedir, en çok soru gelen ünite ve konuları özellikle daha fazla izlemeniz gerekmektedir.
- Derslerimizin anlatım süreleri konulara göre değişmektedir. Önemli konulara daha çok yer ayrılmıştır.
- Eğitim setimiz dvd formatında gelmektedir. Her dersin TAM DOLU tek dvdsi bulunmakta olup, bilgisayarda çalışmaktadır.
- Ortalama dersin süresi 5-6 saat arasındadır.

NOT: 1 DVD YAKLAŞIK 7 VCD YE

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://malikoy.yetkin-forum.com

AOF Açıköğretim İktisada Giriş Görüntülü Eğitim Seti Bedava tıkla indir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Advanced SystemCare 4 Beta 1.5 || En İyi Sistem Hızlandırma || Tıkla bedava indir
» Dexter Series 1 indir , tıkla,tek link,online,izle,bedava,canlı
» Türkçe Microsoft Office 2010 Full + Tıkla indir + TEK LİNK + bedava
» Fatmagülün Suçu Ne | 20. Bölüm | DVBRip XviD | Tıkla indir bedava kanal d dizi hd
» Ezel | Bölüm 56 | DVBRip XviD | OpeD | 720x 528 | Tıkla bedava indir dizi izle hd