MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  Empty
MesajKonu: Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.    Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.  EmptyPtsi Mart 14, 2011 11:35 pm

Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.

İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak’taki Erbil kentinde iş yaptığı ortaklarından Düzgün Beyaz, CNN Türk'te İbrahim Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in tehdit edilmediğini söyleyen Beyaz yarın Türkiye'ye geleceğini belirterek şunları söyledi:

- İbrahim Tatlıses'e Kuzey Irak'ta maddi konuda verilen sözler yerine getirilmedi.

- Tatlıses'in projesi 200 milyon dolarlık bir proje, satış yapıldıktan sonra. Maliyet hesabı yapıldıktan sonra geriye kalan parayı İbrahim Tatlıses alacaktı. İbrahim Tatlıses şu ana kadar çok az bir para alabildi.

- Tatlıses herhangi bir bir tehdit almıyordu.

- Türkiye'ye gelmek istedim, ama bugün gelemedim. Yarın Türkiye'de olacağım.

SALDIRI SABAHI TATLISES İLE KAHVALTI YAPAN PARLAK KONUŞTU

Komedi Dükkanı’nın yönetmeni Fırat Parlak Tatlıses ile olan 15 yıllık dostluğunu anlattı: "Antalya’daki konser sonrası sabah kahvaltı yaptık. Akşam programı olduğu için birlikte olamadık. Olayı duyduğumda inanamadım. Kafasında vurulduğunu ancak yaşadığını duyunca şaşırdım. Şaka yaptıklarını düşündüm.

Biz iş ile ilgili konuşmazdık. Özellikle o konuları konuşmuyorduk. Bana çok kızardı. Senin ne işin olur diyordu. Genellikle sinema konuşurduk. Geçen hafta da reklam filmi çekmiştik, onun hakkında konuştuk."

Savcılığa şikayet dilekçesi verdiği ve tehdit edildiği hakkındaki iddiaların sorulması üzerine Parlak “Biz o konuları hiç konuşmazdık” dedi.

Korumalar hakkındaki soru üzerine ise "İbrahim Tatlıses biraz delidir o konularda. ‘Ben korumaları korurum” diyordu” cevabını verdi.

Parlak Tatlıses’in milletvekili aday adayı olması konusundaki soruları ise "O konuda bir bilgim yok" diyerek yanıtladı.
https://malikoy.yetkin-forum.com

Tehdit alıyormuydu? Tatlıses'in Kuzey Irak’taki ortağı CNN Türk'te silahlı saldırı ile ilgili soruları yanıtladı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milliyet yazarı Serpil Yılmaz, İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'taki işlerini anlattı.
» Diyarbakır'ın Hani ilçesinde bir grup PKK'lı, İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi.
» Irak'ın Türkiye'ye yaptığı bu teklifle büyük proje başlayacak. İşte o proje...
» Abdullah Öcalan’ın tehdit ettiği iddia edilen Şivan Perver, “Ölüm tehditleri alıyorum ama ben itleri takmam” dedi
» İnanılmaz tesadüf / 19 Mart. Irak ve Libya açısından büyük önem taşıyor. Nasıl mı?..