MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika Empty
MesajKonu: Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika   Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika EmptyPtsi Mart 14, 2011 8:57 pm

Şişli'de silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, başından ağır yaralandı.

Ameliyat edilen sanatçının kanaması durdurulamadı ve beyin ölümünün gerçekleşmemesi için ikinci kez ameliyata alındı. İşte sanal alemden İbrahim Tatlıses ile ilgili gelen yorumlar...

Fulden Uras
ben konuştum 1 saat evvel bekliyoruz dedi
canımız çok sıkkın uyku tutarmı
allah razı olsun senden dr lar neden bir açıklama yapmıyor
Yakin akrabalarin ve yakin dostlarinin disinda kimse kalmadi burada dostlar... Yogun bakimda hayati tehlikesi yok sukurler olsun...
Ameliyat sona erdi, iyi gecti denildi. Hayati tehlike buyuk olcude atlatildi. Herkese icin iyi bir gun olsun.

Metin Arolat
Şu kameraların karşısına geçsen de ALLAH CEZANIZI VERECEK desen de içimiz bi rahatlasa be İbo. Sad

Özlem Yıldız
Tam elime aldim telefonu kocaman gunaydin guzel gun yazicam tatlises I duydum buyuk uzuntu icindeyim acil sifalar ...

Gülben Ergen
Tatlises i okudum,duydum simdi.Gece ne kadar fazla yorum yapilmis burda.DEVdir o Dev.Allah sifalar verir,yardim eder ona.

Ömür Gedik
Derya tuna nin gozyaslariyla islanmis ama umut dolu yuzunu gorunce biz de umutlandik. Herkes dua etsin dedi.
Ameliyat sona erdi, iyi gecti denildi. Hayati tehlike buyuk olcude atlatildi. Herkese icin iyi bir gun olsun.

Soner Arıca
iyi ve yoğun dileklerin ulaşması için mesafelerin önemi yok
Allah korusun seni.

Derya ******
Ufffff. Bu ne ya? neler oluyor? Cok uzuldum...acil sifa...

Nigün Belgün
İbrahim tatlıses ikinci kez ameliyata alındı.Dualarımızı eksik etmiyelim.Sabah herşey iyi olacak.

Ezgi Mola
İbrahim Tatlıses çok iyi olcak tabi ki..Bu filmin sonunu biliyorum..Mutlu biter,bitmeli ..Kötü düşünmeyin nolur... iyi geceler..

Işın Karaca
Ben hayatımda bu denli ağır bir haber pisliği görmedim.. Herkes bi sakin dursa.. Dualarımız seninle İbo...

Sinan Akçıl
Dualarim seninle

Hüsnü Şenlendirici
Sayın İbrahim Tatlıses e Acil Şifalar Diliyoruz. Hüsnü Bey gece yanındaydı.. Umarız ki durumu daha da iyiye gider..
https://malikoy.yetkin-forum.com

Silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses için Twitter'da mesaj yağmuru / magazin haber twitter son dakika
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nihat Doğan : Yerim yutarım onları / survivor magazin haber
» Ünlü sanatçı Tatlıses, Maslak'ta uzun namlulu silahla başından vuruldu. / Flaş son dakika haber
» Hastaneden gece açıklaması "Yaralanmalarla ilgili kafatasında bir çatlak ve beyinde bir hasar vardı. / İbrahim Tatlıses haber
» Berrak Tüzünataç ve Nejat İşler, ayrılığa daha fazla dayanamadı. / Magazin haber
» İbrahim Tatlıses'i vuranlar belirlendi