MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  Empty
MesajKonu: Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.    Necati Şaşmaz, TRT Müzik ödülleri töreninde konuklara büyük sürpriz yaptı.  EmptyC.tesi Mart 12, 2011 2:39 pm

TRT tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 'TRT Müzik Ödülleri', Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki törenle sahiplerini buldu.
Törene davet edilen Necati Şaşmaz, 'Yılın Kadın Sanatçısı' ödülünü kazanan Sıla'yı sahneye türkü söyleyerek davet etti.
"Bu ödül kimin" şeklinde sert bir tavırla espri yapan Şaşmaz, salonu dolduran davetlileri kahkahalara boğdu.

TRT'Yİ KUTLADI

Ödülü Sıla'ya takdim eden Şaşmaz, 40 yılda yapılmayan bir işi yaptığı için TRT'yi kutlayarak, emeği geçenlere teşekkür etti.

TRT MÜZİK'İ İZLİYORUM

TRT Müzik'in çok geniş bir müzik arşivi bulunduğunu ifade eden Şaşmaz,"TRT Müzik'te çok eski zamanlara dair müzikleri bile görebiliyoruz. TRT, bunlarla birlikte günümüz müziklerini de harmanlıyor. Bu büyük bir başarıdır. Her zaman TRT Müzik'i dinliyorum" dedi.

Şaşmaz, bir gazetecenin 'iyi türkü söylüyor muşsunuz' sorusuna, "İdare eder" yanıtını verdi.
Şaşmaz, 'Albüm yapar mısınız' sorusuna ise, "Hayır, düşünmüyorum" dedi.

BAYILA BAYILA İZLİYORUM

Törende ayrıca Hasan Kaçan ve Kadir Çöpdemir, Yılın THM Kadın Sanatçısı ödülünü Sabahat Akkiraz'a takdim etti.
TRT Müzik'te bir çok müzik tarzını bir arada bulabildiğini belirten Hasan Kaçan, kanalı 'bayıla bayıla' izlediğini söyledi.
Kadir Çöpdemir de, " Müzik ruhun gıdası ise, bu gıda ancak TRT'den alınabilir" dedi.

Necati Şaşmaz, Hasan Kaçan ve Kadir Çöpdemir, ödül töreni öncesinde TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'le uzun süre sohbet etti.

Törene, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Necati Şaşmaz, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Kurtlar Vadisi Pusu Senaristleri Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Törende, 'Yılın Albümü' ödülünü 'Kağıt Evler' albümüyle Emre Aydın aldı. 'Yılın Şarkısı' ödülü, 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısıyla Tarkan'a verildi.
'Yılın Kadın Sanatçısı' ödülüne Sıla, 'Yılın Erkek Sanatçısı' ödülüne Mustafa Ceceli, 'Yılın TSM Kadın Sanatçısı' ödülüne Melihat Gülses, 'Yılın TSM Erkek Sanatçısı' ödülüne Gökhan Sezen, 'Yılın THM Kadın Sanatçısı' ödülüne Sabahat Akkiraz, 'Yılın THM Erkek Sanatçısı' ödülüne Volkan Konak, 'Yılın Fantazi Müzik Sanatçısı' ödülüne Sinan Özen layık görüldü.

'Yılın Çıkış Yapan Sanatçısı' ödülünü Barbaros, 'Yılın Grubu' ödülünü Gripin, 'Yılın TV Müzik Programı' ödülünü ise 'Kuzeyin Oğlu' programıyla Volkan Konak kazandı.
https://malikoy.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LiG Tv-Müzik-Sinema-Radio-ve dahası Bir arada Yeni 2011..
» Nebahat Çehre, ödül töreninde elbisesinin kuyruğuna basılınca çok sinirlendi.
» Benzine büyük zam
» Fransa'dan Kaddafi'ye büyük şok
» Daniel Güiza'ya büyük şok!