MaLıKöY
MaLıKöY
MaLıKöY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MaLıKöY Forum Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYardım

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gerber8.2+Türkçe Yama Tek Link...kurulum anlatımlı..
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:04 pm tarafından nilcem

» 3D Instructor 2.0: Home version (2010) Full Caps Torrent hızlı Zamunda İndir
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyPtsi Tem. 29, 2013 6:46 pm tarafından xkral

» Volsoft MyCafe 2009 - Volsoft MyCafe 2009 İnternet Kafe PlayStation Yönetim Programı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptySalı Şub. 05, 2013 7:54 pm tarafından tolgaduru69

» Avatar / Türkçe Dublaj DVDrip Torrent İndir
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyC.tesi Mayıs 05, 2012 3:19 pm tarafından zeynolim

» yemek tarifleri sitesi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyPerş. Ekim 27, 2011 9:07 pm tarafından reddragon35

» sultan papağanları
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyPaz Ekim 09, 2011 7:33 pm tarafından reddragon35

» forum türkiye
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyCuma Eyl. 02, 2011 4:52 pm tarafından reddragon35

» Web Tasarım
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyPtsi Ağus. 29, 2011 12:39 pm tarafından reddragon35

Haber Köşesi
Habertürk
MalıKöY Forum Haber
Reklam Alanı
Tavsiye Siteler
Traffic Rank

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 1136 Başarı Sistemi : 2 Kayıt tarihi : 19/02/10 Yaş : 36 Nerden : Ankara

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  Empty
MesajKonu: Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi    Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi  EmptyCuma Mart 11, 2011 7:47 pm

Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi
Bürokrat ve müsteşarlar Meclis'e girebilmek için can atarken Erdoğan'ın vekillik teklif ettiği bir başkan öneriyi kabul etmedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 12 Haziranda yapılacak milletvekili genel seçiminde aday adayı olmayacağını açıkladı.

Başkan Mehmet Özhaseki'nin bugün milletvekilliği için istifası beklenirken, Ankara'ya gitmeme kararı aldığını açıkladı. Başkan, Kayseri'de kalarak, yerel seçimlerde halka söz verdiği projeleri tamamlayacağını açıkladı.

Başkan Mehmet Özhaseki, bugün belediye meclis toplantı salonunda bir açıklama yaptı. Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve bakanlarla Ankara'da görüşme yaptığını ifade eden Özhaseki, Başbakan'ın adaylığı ile ilgili hayırlı olsun söylemini hatırlatarak konuşmasına başladı.

Özhaseki, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Doğrusu karar vermekte çok da zorlanan biri değilim. Çok ani karalar da veririm. Fakat bu sefer biraz uzadı. Bir gün önce Sayın Başbakan'ın daveti üzerine Ankara'ya gittim. Yeni bakanlarımız vardı görevlerine atanan. Değerli Bakanımız Taner Yıldız vardı. Başbakanımızın ilk sözü 'başkan hayırlı olsun yerine kimi getiriyoruz.' oldu. Başbakanımıza teşekkür ettikten sonra, bundan iki yıl kadar önce yine kendisiyle belediyeciliği bırakmak üzere gittiğimde söylediğim sözleri tekrarlamak zorunda kaldım. Kendisine Ankara'ya çok sıcak bakmadığımı, genel siyasetin içerisinde kendimi görmek istemediğimi ve Kayseri'de 3 sene daha hizmete devam edip kalan o büyük projelere devam etmek istediğimi söyledim. Başbakanımız çok şaşırdı ve bunu da bana ifade etti. Doğrusu bu söz üzerine bir günlük ikimize de düşünme süresi verdi." Bu sürede yapılan anketleri ve partili arkadaşlarla değerlendirmelerde bulunduklarını anlatan Başkan Özhaseki, "İstişarelerimize devam ettik. Burada hem yaptığımız anketlerimize baktık hem de belediye meclis üyelerimizle uzun uzun görüşme fırsatı bulduk. Çevremizdeki dostlarımıza görüşmeye devam ettim. Bunun neticesinde vardığım kararı şimdi açıklamak istiyorum. Arkadaşlar Kayseri'den kopamadım. Evet, Ankara'ya gitmiyorum." ifadelerini kullandı.

"İşimize kendimizi çok kaptırdık. Rüyalarımıza bile Kayseri'deki projeler girmeye başladı." diyen Özhaseki şunları kaydetti: "Her oturduğumuz ortamda projeleri konuşmak bir tutku oldu. Kayseriyle yatıp Kayseriyle kalmaya başladık. Burada yapılan her iyilik beni sevindirdi. Kayseri ile ilgili en ufak bir kötülük ise bizi üzdü. Böyle bir ortamda bir insanın projelerinden kopması sanki ailesinden, çocuklarından kopması gibi oluyordu. Bunu başbakanımıza defalarca ifade ettim. En son bir defa daha izah ederek izin istedim. Sağ olsun o da en sonunda 'sen bilirsin' dedi. Kayseri milletvekillerine dönüp 'bir Haseki'yi ikna edemediniz.' dedi. Tabi benim Ankara'ya ve siyasete bakış tarzımı defalarca izah ettim. Bu da çok etkili oldu. Ben ısınamadım. İnsanın sevmediği bir işi yapması kadar kötü bir şey yok. Şu andaki ortam çok hoş değil."
https://malikoy.yetkin-forum.com

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Erdoğan'ın vekillik teklifine 'hayır' dedi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter’da CHP'nin yeni liderini açıkladı
» BDP ve DTK'nın oturma eyleminde polis panzerine çıkan Diyarbakır Belediye Başkanı Baydemir’i koruması kurtardı.
» G.Saray'da Aysal'ın görevlendirdiği Ali Gürsoy pazar günü Ukrayna'ya gidiyor Lucescu bu teklife 'hayır' diyemez
» Alaçatı'da Aşk / Mehmet Coral
» Mehmet Ali Erbil Boşanıyor / Magazin Son Haberleri Tıkla